O mnie słów kilka i o CENTRUM ROZWOJU "DRZEWO ŻYCIA"

Można powiedzieć, że dorastałam w lesie, i że to drzewa najlepiej mnie znały, dawały cień w upał, chroniły przed deszczem i brały na siebie wszystko to co mnie przytłaczało. Pozwalały zobaczyć świat z właściwej perspektywy czyli z poziomu serca.
Wśród przyjaciół z harcerstwa, podczas obozów w środku lasu, bez bieżącej wody i wszelkich wygód, rodziło się we mnie pragnienie stworzenia miejsca, gdzie połączyć można miłość do natury, do siebie, swojej duszy i ciała bez względu na wiek i wcześniejsze doświadczenia ...i bez zbędnych dodatków, które stać się mogą w dalszej perspektywie ograniczeniem. I tak się stało!
Powstało miejsce przesycone prawdą. Prawdziwe mury z naturalnych materiałów, podłoga z prawdziwego drewna pokrytego naturalnymi woskami-cudowne uczucie dla stopy wyzwolonej z butów:) Prawdziwy oddech dla ciała i duszy zasypanej ładunkiem dodatnim większości rzeczy, które nas otaczają. Tu można wrócić do naturalnej równowagi.
A joga, to od 12 lat najdoskonalsza dla mnie, forma przekraczania swoich ograniczeń, bo z szacunkiem i miłością do siebie, od poczęcia do późnej starości.

Kasia Zielińska-Lisowska 28.10.2017

instruktor-1.JPG
seniorzy-1.JPG
joga dla dzieci-1.JPG
joga prenatalna-1.JPG
mama i dziecko-1.JPG
masa+- w ci¦ů+-y-1.JPG
rebozo-1.JPG
masaż_Shantala.JPG

©2017 by Drzewo Życia. Proudly created with Wix.com

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now
mama i dziecko-1.JPG