JOGA RODZINNA W PERU

   15 MARZEC 2020 - GODZ 11.00-12.00

NADCHODZĄCE WYDARZENIA

Po przerwie powracamy do naszych jogowych, rodzinnych wędrówek. Tym razem udamy się do zielonego:) Peru i zwiedzimy wszystkie miejsca mocy, porozmawiamy z drzewami oraz poprosimy je by napełniły nas swoją cudowną wibracją. Obok jogi, fantazja i radość naszego wewnętrznego dziecka! Będzie miejsce i na ruch i na śpiew i na radość! Wspólnie dzieci z rodzicami, rodzice z dziećmi. Z miłości i z miłością.
Zbiórka w Drzewie Życia na ul. Wł. Jagiełły 17/7 w Pobiedziskach 15 marca 2020 o 11.00. Pamiętajcie by brzuchy nie były za bardzo napełnione jedzeniem:))
Do zobaczenia!
Kasia
tel. 509 49 34 00
Inwestycja od pary 35 zł (każda kolejna osoba z rodziny 15 zł)

JOGA NIDRA dla każdego

14 marzec 2020 - 18.00

#zMiłościZrobięCośDlaSiebie

Zadbaj o siebie i podaruj sobie wyjątkowy relaks. Odpoczynek jest kluczem do zdrowia i witalności. Tym razem zapraszamy również mężczyzn, żeby mogli doświadczyć dobrostanu, z którego korzystają kobiety podczas wtorkowej praktyki.

Zapraszam na sesję jogi nidry. Zapewnisz sobie głęboki odpoczynek i odnajdziesz drogę do swojej wewnętrznej mocy. Joga nidra to relaksacja, utrzymująca ciało w całkowitej pasywności. Uwalnia od napięć fizycznych, emocjonalnych i mentalnych. Jej celem jest uzyskanie rozluźnienia, dobrego samopoczucia, równowagi i spokoju.

"Joga nidra jest służbą miłości, którą obdarzamy samych siebie i wszystkich innych. Prowadzi nas do zrozumienia naszej prawdziwej natury i pokazuje, że kiedy służymy sobie, służymy wszystkim innym, a kiedy służymy innym, służymy sobie" - Robin Carnes, nauczycielka jogi nidry.

Jogę poprowadzi Gosia Bałecka-Nowacka, nauczycielka hatha jogi, jogi śmiechu oraz nidry i propagatorka Dobrostanu wszechogarniającego:).

Inwestycja: 35 zł/os

Osoby, które zdecydują się zostać na koncercie gongów o 19.30 zniżka walentynkowa na koncert: 30 zł/os (regularna cena 35 zł)

55 zł/od pary 

MEDYTACJA POD PIRAMIDĄ

             15 marzec 2020 
16.45 - DLA POCZĄTKUJĄCYCH
18.05 - DLA ZAAWANSOWANYCH

Centrum Rozwoju "Drzewo Życia" i Centrum Medycyny Naturalnej "Drzewo Zdrowia" połączyło siły! Efektem tej współpracy będzie medytacja pod piramidą. Jej pole jest 200 razy mocniejsze od zwykłych piramid dzięki aktywatorom pochodzącym od sióstr zakonnych z Brazylii. Ta piramida, jest jedną z dwunastu piramid o tej mocy, które znajdują się na ziemi!
Oprócz wyciszenia jakie daje medytacja, osobom uczestniczącym w niej, dostarczy energii i uleczy.
Osoby, które mają problem z kręgosłupem lub nogami zostaną wyposażone w dodatkowe pomoce do siedzenia.
Otwarta jest już lista dla chętnych osób. Jednocześnie w piramidzie może przebywać na siedząco16 osób.
Wspaniałe doświadczenie bez konieczności poszukiwania w dalekim świecie.
Inwestycja: 35 zł od osoby.
W medytacji nie mogą uczestniczyć osoby ze wszczepionym rozrusznikiem serca, kobiety ciężarne przed ukończeniem 12 tygodnia ciąży oraz osoby z padaczką lub chorobą psychiczną.
Przed medytacją nie można spożywać coca-coli oraz alkoholu i najlepiej ostatni posiłek spożyć najpóźniej 1,5 h przed wydarzeniem.
Obowiązuje ubranie z naturalnej tkaniny, bez metalowych elementów, również w biustonoszach. Wszelkie ozdoby z metali szlachetnych również proszę zostawić w domu. Komórki muszą być wyłączone. Można wziąć ze sobą butelki, najlepiej szklane, z wodą by ją doenergetyzować.
Medytacja prowadzona będzie przez Kasia Ziel oraz Diego-naturopatę zielarza, akupunkturzystę, radiestetę i nie tylko:).
Tel. w sprawie rezerwacji miejsca w piramidzie:
u Kasi 509 49 34 00

RELAKSACYJNY KONCERT GONGÓW I MIS

14 marzec 2020 - godz. 19.30-20.45  

15 marzec 2020 - godz. 19.30-20.45 

Koncert gongów i mis skierowany jest do wszystkich pragnących wyciszenia, zatrzymania, oczyszczenia z niskich wibracji lub po prostu relaksu.

Dźwięk gongu ma moc oczyszczającą zarówno dla ciała, fizycznego, jak i ciał wyższych oraz relaksującą dla umysłu. Misy wyrównują potencjał energetyczny w ciele i wprowadzają harmonię.

Ze względu na wibracje wytwarzane przez powyższe instrumenty można zmieniać również strukturę wody, którą pijemy. Zatem istnieje możliwość przyniesienia swojej wody, najlepiej w szklanych butelkach, by ją doenergetyzować podczas trwania koncertu.

 

Przeciwwskazaniem do uczestniczenia w koncercie jest ciąża do trzeciego miesiąca, choroba psychiczna, noszenie aparatu słuchowego i/lub wszczepiona zastawka serca.

 

Proszę o przyniesienie w miarę możliwości własnej maty i koca do przykrycia. Dla osób, które powyższym nie dysponują, na miejscu jest kilka mat i kocy.

 

Inwestycja: 35 zł/os - uczestniczący we wcześniejszej sesji jogi nidry: - os - 30 zł; para - 55 zł

Zapisy i dodatkowe informacje u Kasi pod nr 509 49 34 00.

CAŁONOCNY RELAKSACYJNY KONCERT GONGÓW I MIS

28/29 marzec 2020 - godz. 22.00-6.00

W przytulnych murach Drzewa Życia w Pobiedziskach, zaistnieje czasoprzestrzeń by doświadczyć głębokiego relaksu na wielu poziomach: fizycznym, mentalnym, energetycznym, emocjonalnym i duchowym. Dodatkowym efektem będzie oczyszczenie wszystkich ciał z szeroko pojętych zastoi i blokad energetycznych i emocjonalnych, a komórki ciała fizycznego będą miały okazję powrócić do swej boskiej matrycy.
Koncert bedzie trwał od godz. 22.00-4.00, a od godz. 5.00-6.00 dla wszystkich wytrwałych odbędzie się praktyka Kaya Kalpy wraz z medytacją. A na koniec,wspólne śniadanie i poranne dzielenie się posiłkiem i wrażeniami.
Koncert zagrają Ewa Gęściak oraz Kasia Zielińska.
Ponieważ w koncercie może wziąć udział ograniczona ilość osób, obowiązują zapisy oraz konieczność wpłaty rezerwacyjnej u Kasi Ziel.

Wszelkie informacje dodatkowe oraz zapisy u Kasi pod nr tel. 509 49 34 00.
Inwestycja: 110 zł

LETNIE WARSZTATY JOGI
DLA DZIECI W WIEKU OD 6-14 LAT
W FORMIE PÓŁKOLONII
III EDYCJA
I termin -8-12.07.2019 - dzieci 6-10 lat
II termin – 22-26.07.2019- dzieci 10-14 lat
III termin - 5-9.08.2019 -dzieci od 6-14 lat
w godzinach 8.30-16.00

Leśny koncert relaksacyjny - Pod Lipą

MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ JOGI W POBIEDZISKACH

©2017 by Drzewo Życia. Proudly created with Wix.com

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now