NADCHODZĄCE WYDARZENIA

WARSZTATY Z ANNĄ NALU NIŻYŃSKĄ

    23 listopad 2019 - 10.00-18.00

Soul Body Fusion® to prosty proces, który możesz robić dla siebie i innych, przywracając zestrojenie Ciała na poziomie komórkowym, z możliwie najwyższą energią, jakie może ono utrzymać. Zmiany są trwałe i niekończące się – trwałe, ponieważ kiedy Twoje komórki się zmieniają, by zharmonizować się z wyższymi aspektami Ciebie, pozostają już na tej wyższej częstotliwości. Zmiana nie ma końca, ponieważ Dusza nie zna granic. Dzięki Soul Body Fusion nie tyle osiągamy swoją pełnię, ile przypominamy sobie o niej i pozwalamy jej zaistnieć.

Fragment z książki Soul Body Fusion® Jonette Crowley:
„Każdy z nas ma piękną Duszę, ale czasem nie jesteśmy w stanie całkowicie sprowadzić jej do fizycznego ciała. Przeżywamy życie, nie korzystając w pełni z własnego światła, niezdolni do przywołania zdrowia, dobrobytu i dobrego samopoczucia, które przynależą się nam z racji urodzenia. Częstotliwość naszych Dusz i częstotliwość naszych Ciał nie są zazwyczaj zestrojone. Możemy doświadczać oporu pomiędzy nimi lub wręcz jawnego konfliktu i oddzielenia. Tak dzieje się z powodu życiowych traum, bólu, rozczarowania i żalu. Idziemy przez życie niepewnym krokiem bez pełnej mocy i obecności naszego ducha.''

Więcej informacji na temat metody Soul Body Fusion można znaleźć na stronie www.SoulBodyFusion.com

Przed zajęciami zachęcam do przeczytania książki pt. ,,Soul Body Fusion®’’ - Wydawnictwo ,,Biały Wiatr" (www.bialywiatr.com).

 

OSOBA PROWADZĄCA:
Anna Nalu Niżyńska – certyfikowana nauczycielka metody Soul Body Fusion®, terapeuta i psychopedagog. Nauczycielka masaży hawajskich Lomi Lomi Nui i technik pracy z ciałem KINO MANA. Od ponad 30 lat zajmuje się zawodowo medycyną i psychologią holistyczną, które studiowała w kraju i za granicą. Od sześciu lat prowadzi w Warszawie grupowe spotkania terapeutyczne pod nazwą : ,,MARK – Medytacje". MARK jest Przewodnikiem Duchowym Jonette Crowley. Na co dzień w pracy terapeutycznej stosuje skuteczne metody terapii kwantowych, pobudzających do przywrócenia własnymi siłami równowagi i zdrowia.

 

Zapisy u Kasi pod nr tel. 509 49 34 00.

Inwestycja: 370 zł/ dla osób powtarzających 200 zł. Uczestnicy otrzymują międzynarodowy certyfikat Praktyka SBF.

Rezerwacją jest wpłata zaliczki w kwocie 170 zł na nr konta : 39 1020 1026 0000 1602 0302 4007, w tytule wpłaty proszę podać: Imię i nazwisko uczestnika, z dopiskiem SBF

Numer kontaktowy do Ani: 604-110-880
mail: aloha.przystanekzdrowie@gmail.com

 

Całonocny relaksacyjny koncert gongów i mis

                        z praktyką jogi.

         16 LISTOPAD 2019 - 22.00-6.00

W przytulnych murach Drzewa Życia w Pobiedziskach, zaistnieje czasoprzestrzeń by doświadczyć głębokiego relaksu na wielu poziomach: fizycznym, mentalnym, energetycznym, emocjonalnym i duchowym. Dodatkowym efektem będzie oczyszczenie wszystkich ciał z szeroko pojętych zastoi i blokad energetycznych i emocjonalnych, a komórki ciała fizycznego będą miały okazję powrócić do swej boskiej matrycy.
Koncert będzie trwał od godz. 22.00-4.00, a od godz. 5.00-6.00 dla wszystkich wytrwałych odbędzie się praktyka Kaya Kalpy wraz z medytacją.
Koncert zagrają Ewa Gęściak oraz Kasia Zielińska.
Ponieważ w koncercie może wziąć udział 14 osób, obowiązują zapisy oraz konieczność wpłaty rezerwacyjnej u Kasi Ziel.
Wszelkie informacje dodatkowe oraz zapisy u Kasi pod nr tel. 509 49 34 00.
Inwestycja: 110 zł

RELAKSACYJNY KONCERT GONGÓW I MIS

    26 PAŹDZERNIK 2019 GODZ. 18.00-19.15

           27 PAŹDZIERNIK 2019 GODZ. 20.00-21.15

Koncert gongów i mis skierowany jest do wszystkich pragnących wyciszenia, zatrzymania, oczyszczenia z niskich wibracji lub po prostu relaksu.

Dźwięk gongu ma moc oczyszczającą zarówno dla ciała, fizycznego, jak i ciał wyższych oraz relaksującą dla umysłu. Misy wyrównują potencjał energetyczny w ciele i wprowadzają harmonię.

Ze względu na wibracje wytwarzane przez powyższe instrumenty można zmieniać również strukturę wody, którą pijemy. Zatem istnieje możliwość przyniesienia swojej wody, najlepiej w szklanych butelkach, by ją doenergetyzować podczas trwania koncertu.

 

Przeciwwskazaniem do uczestniczenia w koncercie jest ciąża do trzeciego miesiąca, choroba psychiczna, noszenie aparatu słuchowego i/lub wszczepiona zastawka serca.

 

Proszę o przyniesienie w miarę możliwości własnej maty i koca do przykrycia. Dla osób, które powyższym nie dysponują, na miejscu jest kilka mat i kocy.

 

Inwestycja: 35 zł/os

Zapisy i dodatkowe informacje u Kasi pod nr 509 49 34 00.

        MEDYTACJA POD PIRAMIDĄ

           27 PAŹDZIERNIK 2019

              GODZ. 18.00 -GRUPA ZAAWANSOWANA

              GODZ. 19.00-GRUPA POCZĄTKUJĄCA

Pole piramidy pod którą odbędzie sie medytacja jest 200 razy mocniejsze od zwykłych piramid dzięki aktywatorom pochodzącym od sióstr zakonnych z Brazylii. Ta piramida, jest jedną z dwunastu piramid o tej mocy, które znajdują się na ziemi!
Oprócz wyciszenia jakie daje medytacja, osobom uczestniczącym w niej, dostarczy energii i uleczy.
Medytacja odbędzie się w polu piramidy w godz. 18.00-18.50. grupa zaawansowana, a grupa początkująca 19.00-19.40.
Osoby, które mają problem z kręgosłupem lub nogami zostaną wyposażone w dodatkowe pomoce do siedzenia.
Otwarta jest już lista dla chętnych osób. Jednocześnie w piramidzie może przebywać na siedząco 16 osób.
Wspaniałe doświadczenie bez konieczności poszukiwania w dalekim świecie.
Inwestycja: 35 zł od osoby. Konieczność zgłoszenia się ze względu na ograniczoną ilość miejsc.
W medytacji nie mogą uczestniczyć osoby ze wszczepionym rozrusznikiem serca, kobiety ciężarne przed ukończeniem 12 tygodnia ciąży oraz osoby z padaczką lub chorobą psychiczną.
Przed medytacją nie można spożywać coca-coli oraz alkoholu i najlepiej ostatni posiłek spożyć najpóźniej 1,5 h przed wydarzeniem.
Obowiązuje ubranie z naturalnej tkaniny, bez metalowych elementów, również w biustonoszach. Wszelkie ozdoby z metali szlachetnych również proszę zostawić w domu. Komórki muszą być wyłączone. Można wziąć ze sobą butelki, najlepiej szklane, z wodą by ją doenergetyzować.
Medytacja prowadzona będzie przez Kasia Ziel oraz Diego-naturopatę zielarza, akupunkturzystę, radiestetę i nie tylko:).
Tel. w sprawie rezerwacji miejsca w piramidzie:
u Kasi 509 49 34 00
Tel. w sprawie indywidualnej konsultacji:
u Diego Pinna (komunikacja w języku polskim)783333057 ;

LETNIE WARSZTATY JOGI
DLA DZIECI W WIEKU OD 6-14 LAT
W FORMIE PÓŁKOLONII
III EDYCJA
I termin -8-12.07.2019 - dzieci 6-10 lat
II termin – 22-26.07.2019- dzieci 10-14 lat
III termin - 5-9.08.2019 -dzieci od 6-14 lat
w godzinach 8.30-16.00

Leśny koncert relaksacyjny - Pod Lipą

MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ JOGI W POBIEDZISKACH

©2017 by Drzewo Życia. Proudly created with Wix.com

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now